RMSK x Motorlet Praha 0:1

RMSK x Trutnov 2:2

RMSK x Benešov 0:1

RMSK x Slávia Praha 1:2

Dnes jsme absolvovali kvalifikační turnaj Ondrášovky, na velmi těžkém terénu si většina hráčů hrábla až na dno svých sil.

První dva zápasy jsme odehráli skvěle! Byli jsme velmi aktivní v obranné fázi a díky tomu, jsme soupeře nutili k chybám a kvalitně jsme řešili finální fázi. Třetí zápas byl pro nás zlomový, dostali jsme první branku a na miniaturním hřišti jsme již nedokázali zápas otočit. Nutno dodat, že na tomto hřišti jsme odehráli 5 zápasů z 9 a získali pouhé 2 body. Hrát na takovémto plácku v této věkové kategorii v rozestavění 7+1 je k zamyšlení o přínosu pro kohokoliv! Naše hra na hřištích regulérních rozměrů pak měla mnohem lepší parametry. V dalších zápasech jsme si vytvářeli brankové příležitosti ale nedokázali jsme je již proměňovat. Naše hra byla kostrbatá a v křeči. Naopak soupeři většinu svých šancí proměňovali a dost často po našich chybách. Pokud nedáme v 5ti zápasech branku, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek než konečné 8 místo. Z tohoto pohledu je naše umístění zasloužené. Současně jsme si potvrdili, že dokážeme hrát s každým, za předpokladu soustředěného a obětavého výkonu.

14. 9. 2016 - RMSK Cidlina x Hořice ml. žáci  3:1

30. 8. 2016 - předkolo Ondrášovka cup - Poděbrady, Zasloužený postup!

Do Poděbrad jsme odjeli v následující sestavě: Dvořáček, Malina Martin a Dan, Ludvík, Staněk, Novotný, Masařík, Podhajský, Pizur, Smadiš, Reil, Firbacher, Bolger.

V turnaji se hrálo systémem každý s každým, zápas trval 20 minut.

Výsledky:

RMSK x Poděbrady 2:0, Staněk, Pizur. Jednoznačná záležitost, hraje se stále na půlce domácích ale do 10 minuty jsme spálili snad 8 tutovek, mnohdy až komické situace před prázdnou brankou postupem času závánělo zoufalstvím našich střelců,uvolnění přinesla až branka Vítka, který uklidnil tým a nebylo co řešit.

RMSK x Náchod 0:1. Byť jsme utkání prohráli po gólu ze standardní situace, nebyli jsme v utkání horším týmem. V tomto zápase se potkali nejtvořivější týmy dnešního turnaje. Byť jsme měli mírnou převahu, soupeř i díky naším nepřesnostem dokázal zvítězit. Dle mého názoru však byli kluci z Náchoda nejlepším soupeřem, na kterého jsme dnes narazili.

RMSK x Trutnov 2:0, Smadiš, Firbacher. Soupeř praktikoval tradiční trutnovský fotbal založený na bojovnosti a důrazu. V tomto zápase však naši kluci dokázali kvalitní hrou soupeře jasně přehrát. V rozmezí 10-12 minuty jsme přečkali 2 pološance soupeře, pak už nebylo co řešit, zasloužená výhra nad druhým týmem turnaje.

RMSK x Xaverov 2:1. 2x Reil. Jednoznačně nejhorší utkání dne. Svěřence Karla Pitáka jsme nechali snad 3x jít samotné na Adama, který v tomto utkání tým zachránil před pohromou. V utkání prohráváme do 13 minuty a trápíme se. Přizpůsobení se hře soupeři a kopaná, kterou jsme v tomto zápase předvedli, už nechceme vidět. Po ohlášení posledních dvou minut zápasu si vzal slovo Martin a právě on byl spolu s Adamem spasitelem:)....výsledek tohoto zápasu byl nakonec klíčovým v konečném pořadí, v případě prohry bysme skončili až na nepostupovém 3 místě.

RMSK x Most 4:0, 2x Firbacher, Pizur, vlastní. Dominance Cidliny a konečné oslavy postupu do kvalifikačního turnaje.

6. Most                                       3 body 4:11

Hodnocení: Dnešními výkony jsme si zaslouženě došli pro postup na kvalifikační turnaj, který se hraje 19.10.2016 v Nespekách. Tam nás čekají týmy o několik levelů výše a to SK Slávia Praha, Bohemians Praha, FK Teplice, Prostějov, Hodonín, Havlíčkův Brod, Benešov, Motorlet a Trutnov. Doufáme, že kluci nepoleví v tréninkovém snažení a bude je tento úspěch motivovat k ještě většímu nasazení při trénincích. Takový turnaj pro ně bude zasloužená odměna. Turnaj ukázal na velmi slušný potenciál týmu a všichni hráči zaslouží za výkony v turnaji pochvalu. V tomto týmu není třeba vyzdvihovat jednotlivce, protože všichni pracují pro kolektiv. Snad si kluci přenesou pohodu i do sobotního ostrého startu ligové sezóny s Čáslaví, výkop na MS v Novém Bydžově v 10 hodin. Tímto srdečně zveme všechny naše příznivce:).

23. 8. 2016 - Přípravné utkání

FC Hradec Králové U11 x RMSK U12 4:8

statistika zápasu: 2x Podhajský, 2x Smadiš, 2x Staněk, Novotný, Lexa

komentář: Dnes jsme odehráli zápas proti o rok mladšímu soupeři z HK, 4x 20 minut na jednom hřišti. První čtvrtina moc krásy nepřinesla a to na obou stranách. Postupem jsme v utkání získali herní převahu a zaslouženě jsme zvítězili. Na obou stranách bylo k vidění spoustu brankových příležitostí, které zůstaly nevyužity.V utkání však byla patrná rozdílnost ve výkonnosti hráčů našeho kádru a zejména ti, kteří letos přecházejí na větší hřiště si musejí osvojit některé herní činnosti a návyky, bez kterých se hra na této úrovni již neobejde. Hráčům děkujeme za předvedené výkony, rodičům za dopravu a trenéru  Vendovi gratulujeme k vítězné premiéře u týmu:).

20. 8. 2016 - Přípravné utkání

Poděbrady - RMSK Cidlina  - výhra

komentář: Dnes jsme sestavili dva týmy, které se poměřily se soupeřem každý 35 minut a následně jsme sehráli modelové utkání mezi sebou. V dnešním utkání se hráči mohli poprvé ukázat novému trenérskému vedení, výkony hráčů v přípravných utkáních a zejména práce v tréninkovém procesu pak bude stěžejní pro nominaci do zápasů v ligové soutěži mladších žáků. Všem klukům děkujeme za předvedené výkony.