Výsledky mistrovských zápasů - rubrika

"Na Obří oči"

(další výsledky, tabulka, statistiky atd. naleznete pod následujícím odkazem ČLŽ U12)

3. 6. 2017 RMSK Cidlina x FC Hradec Králové 5:12 (1:9, 3:2, 1:1)

Dnes jsme v úvodu bohužel navázali na tragický výkon z Meteoru a v první třetině jsme si pokazili dojem z celkově zlepšených výkonů v jarní části. Soupeř se prezentoval vynikajícím fotbalem, kterému snad nešlo nic vytknout a hrozivé skóre první třetiny bylo jaké bylo. Zbývající třetiny už byly vyrovnané jak herně tak i výsledkově. Těmto týmům můžeme konkurovat jen ve chvíli, kdy každý dá do zápasu vše, to se zejména v první třetině nedělo. V posledním utkání sezóny musíme předvést úplně jiný výkon než dnes.

28. 5. 2017 Meteor Praha x RMSK Cidlina 6:4

branky: 2x Smadiš, Firbacher, Podhajský

Dnešní utkání v kontextu toho předešlého bylo jako den a noc. Nejprve nás zradil autobus ,takže jsme se přes  hodinu grilovali na dálnici. Převlékli jsme se u autobusu při čekání na náhradní bus a po krátkém rozvicčení se šlo na věc. Díky pozdnímu příjezdu se hrálo 2x35 minut. Samotný výkon byl dnes velmi špatný a soupeř, který praktikoval agresivní fotbal byl na nás dnes dobře připraven. Z naší strany spousta individuálních chyb a nepřesností, nemohli jsme se dostat do tempa a pokud se nám podařilo dostat alespoň ve skóre na kontaktní gól, přišlo opět selhání a kluci z Meteoru skóre navýšili.  V zápasech kdy se nedaří musí být patrná alespoň bojovnost i za cenu určitého sebezapření, toto však žádný z hráčů v našem týmu dnes nebyl ochoten podstoupit. Sportovně musíme uznat, že soupeř si dnešní vítězství zasloužil, různé polemiky nejsou na místě. Utkání házíme za hlavu a připravíme se na další zápas.

24. 5. 17  RMSK Cidlina x FK Jablonec 6:3 / 3:1, 0:1, 3:1/

branky: 2x Petr, Pizur, Reil, Smadiš, Podhajský

Takováto utkání se hodnotí velmi lehce. Kluci plnili téměř vše co jsme si před zápasem řekli, přidávali do utkání i věci, které jsme se snažili jim zautomatizovat a samotný pohled na hru musel každého potěšit. Nasazení, agresivita, důslednost a poctivost v herních činnostech, to byl recept který na soupeře platil. Naprosto zasloužené vítězství našeho týmu, Jablonci, který je v naší skupině 3 jsme připravili druhou jarní prohru. Velké pozitivum vidíme v tom, že kluci dokázali po celé utkání hrát koncentrovaně a s dostatečnou kvalitou. Jedince chválit nelze, dnes to byl skvělý týmový výkon od každého hráče. Borci ještě jednou děkujeme.

16.5.17 FK Náchod x RMSK Cidlina 4:5

branky: 2x Reil, Podhajský, Bolger, Firbacher

Dnes bylo k vidění v prvních dvou třetinách poměrně vyrovnané utkání. V závěrečném dějství jsme však na hřišti jasně dominovali a hrálo se pouze na jednu bránu a to domácí. V této části hry jsme byli s výkonem našich kluků spokojeni, pouze díky nemohoucnosti v koncovce jsme nezvítězili vyšším rozdílem. Zajímavé utkání pro diváka k jehož kvalitě přispěly oba týmy.

komentář domácícho trenéra naleznete zde

10.5.17 RMSK Cidlina x MFK Trutov 15:5

branky: 5x Reil, 4x Podhajský, 2x Zákravský, Malina M, Smadiš, Pizur, Firbacher

Nepříliš pohledné utkání, ve kterém dostali prostor hráči celého kádru. Soupeře jsme dokázali přehrát a vysoko zvítězit, v některých pasážích však byl náš dnešní výkon více než vlažný. V dalších utkáních je třeba opět přeřadit na vyšší rychlostní stupeň. Víc než předvedené výkony našich borců zahřálo fanoušky příjemné jarní sluníčko:) a otevřený bufet:)

30.4.17 FK Pardubice - RMSK Cidlina 8:6

branky: 2x Smadiš, 2x Reil, Firbacher, Podhajský

Dnes jsme doslova prospali první třetinu utkání. Soupeř byl ve všem lepší a důraznější. Druhou třetinou se náš výkon zvedal a dokonce jsme srovnali krok ve skóre. Třetí třetinu byl přeci jen o dvě branky lepší soupeř. V některých chvílích nás podržel Adam Dvořáček.

22. 4. 2017 RMSK Cidlina x Viktorka Žižkov 8:4

branky: 3x Reil, 2x Staněk, 2x Smadiš

V poli vyrovnané utkání. Viktorka působila velice slušným dojmem. Naše mužstvo však prokázalo větší kvalitu v koncovce a zaslouženě zvítězilo.

komentář z Žižkova zde

19. 4. 2017 FK Mladá Boleslav - RMSK Cidlina 6:5

branky: 2x Reil, Petr, Podhajský, Firbacher

V utkání hraném ve velkém tempu jsme byli domácím naprosto rovnocenným soupeřem. Škoda individuálních chyb v závěru utkání. Na body určitě bylo. Potěšilo čisté konto Matěje Průchy.

komentář z Boleslavi zde

8.4.2017 RMSK Cidlina - FC Slovan Liberec 5:7 /1:3, 2:2, 2:2/

branky: 2x Reil, Smadiš, Petr, Podhajský

Velice kvalitní utkání s kvalitním soupeřem, který celou soutěž vede. Dnes jsme se přesvědčili, že nastolená cesta tréninku je správná a rozhodně z ní nebudeme ustupovat. Soutěž vyžaduje jistou kvalitu od hráčů v sestavě a tu dnes naši kluci prokázali. Nechyběla bojovnost a fotbalovost. Škoda, že jsme na body nedosáhli. Určitě nebyly daleko. Máme však z předvedené hry dobrý pocit a tým chválíme. Je však nutno pracovat dále a nemyslet si, že to půjde samo ve všech utkáních.

2.4.2017 FK Čáslav x RMSK 1:6

branky: 2x Podhajský, Reil, Bolger, Zákravský, Malina M.

První mistrovské utkání se nám povedlo výsledkově a ze 2/3 i herně. V prvních dvou třetinách jsme byli lepším týmem, lépe jsme kombinovali a zaslouženě vedli. V poslední třetině se hra tolik nedařila. Tuto skutečnost ovlivnilo velké rotování hráčů v sestavě. Jsme rádi, že se do ligy úspěšně zapojili další hráči ročníku 2006.